KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13811012
nr 1381 1012
Penry Williams, barn. 1800-tal. Signerad. Olja på duk, 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 42x38 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:26:28
16/2 20:37:39
- Klassiska
22 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska
All världens barn (Lisa Larson)